Cariere

Skoda Sibiu > Cariere > Responsabil Garantii si Actiuni extinse

Responsabil Garantii si Actiuni extinse

Descriere
Aplica acum Online

AD AUTO TOTAL CARS , reprezentanta SKODA in Sibiu,pune accent pe calitatea desavarsita a serviciilor oferite clientilor sai,iar acest lucru trebuie sa ramana asa!

Ne gandim sa intarim echipa cu noi colegi care nu doar sa aiba pregatire tehnica de specialitate si experienta, ci sa doreasca permanent sa raspunda cu entuziasm dorintelor clientilor nostri .

Oferim conditii de lucru excelentepregatire permanenta intr-un mediu profesional de crestere si nu in ultimul rand stabilitate.

Pachetul salarial este foarte atractiv,iar mediul de lucru este unul de crestere permanenta profesional si personal.

Responsabilitati si sarcini:

  • Procesarea si gestionarea cazurilor de garantie;
  • Identificarea lucrarilor de garantie conform verificarilor dept. service

( personal direct productiv si tehnician service);

  • Verificarea si transmiterea spre decontare a documentatiei complete si corecte;
  • Incarcarea documentelor de reparatie in programul dedicat;
  • Procesarea pieselor inlocuite in garantie;
  • Exportul pieselor inlocuite in garantie;
  • Casare piese inlocuite in garantie;
  • Procesarea actiunilor extinse.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;

Candidatul ideal:

  • Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara constituie un avantaj;
  • Organizare, atentie si loialitate,spirit de echipa, dorinta continua de a evolua,de a-ti depasi temerile;
  • Cunostinte operare PC.
CV-urile se trimit pe adresa de e-mail: office@autototalcars.ro

AD AUTO TOTAL CARS

Adresa

557260 Selimbar, Sibiu, DN 1 km. 303+750
Distribuie acest articol
Aplicatie
Aplicatie Cariere 2

Date Personale

Documente

Adresa

Contact
Cere Oferta
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram