Cariere

Skoda Sibiu > Cariere > Disponent logistica

Disponent logistica

Descriere
Aplica acum Online

         Firma noastra AD AUTO TOTAL CARS , reprezentanta SKODA in Sibiu, pe langa marcile din portofoliu(SKODA,VOLKSWAGEN Autoturisme,SEAT si VOLKSWAGEN Autoutilitare), repara si autovehicule apartinand altor marci precum AUDI,Ford,Opel,BMW ...etc. In domeniul service-ului auto dar si al serviciilor conexe  ne dorim cele mai inalte standarde de calitate.

Si acest lucru trebuie sa ramana asa !

Pentru intarirea echipei noastre cautam colegi noi.

Ne gandim la cineva care nu doar sa aiba pregatire tehnica de specialitate si experienta, ci sa doreasca permanent sa raspunda pozitiv dorintelor clientilor nostri .

Entuziasmul lui permanent, dorinta de a invata , corectitudine , dorinta de a ajuta  si spiritul de echipa, sunt ceea ce dorim de la persoana care se alatura echipei noastre .

Oferim conditii de lucru excelente, pregatire permanenta, oportunitati de dezvoltare personala si stabilitate.

Pachetul salarial este foarte atractiv,iar mediul de lucru este unul de crestere permanenta profesional si personal.

Responsabilitati si sarcini

  • Receptie/predare masini transport
  • Solutionarea daunelor de transport,daca este cazul
  • Comenzi de transport
  • Inmatriculari autovehicule,
  • Luarea/scoaterea din evidenta a autovehiculelor de la Primarie
  • Pregatiri de livrare
  • Organizare/intretinere masini de showroom, test drive si rulate
  • Distribuie și arhivează conform procedurilor documentele aferente activităţilor desfășurate

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Masina de servici cand este nevoie de deplasare

Candidatul ideal:

  • Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara constituie un avantaj
  • Organizare, atentie si loialitate,spirit de echipa, dorinta continua de a evolua,de a-ti depasi temerile
  • Cunostinte operare PC
  • Permis de conducere categoria B

CV-urile se trimit pe adresa de e-mail: office@autototalcars.ro

AD AUTO TOTAL CARS

Adresa

557260 Selimbar, Sibiu, DN 1 km. 303+750
Distribuie acest articol
Aplicatie
Aplicatie Cariere 2

Date Personale

Documente

Adresa

Contact
Cere Oferta
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram